Hogyan segíthetünk
Sokkoló lehet egy szülő számára, amikor megtudja, hogy a gyereke megfélemlítés célpontja vagy épp kezdeményezője lett. A problémát nem lehet ellegyinteni, annak fontosságának csökkentése pedig fokozza a megfélemlítés hatását.
Magyarországon, a megfélemlítés még nincs elismerve mint társadalmi probléma, habár egyértelműen érezhetőek felnőtt korban is az iskolai és a cyber-megfélemlítés következményei otthon, a munkahelyen és a közéletben. A megfélemlítés számos alakot ölthet, úgy, mint az arra kidolgozott megoldások és segítségek.
A program intézményesített és eseti segítséget nyújt a megfélemlítés ellen.
SEGÍTSÜNK A GYEREKEKNEK
Tréningek és előadások,
A hatékony megoldások bevezetésének egyik alapja a tudás hatékony átvitele és a tartalmának konzisztenciája. Metódusok, eljárások, terminológiák és az üzenet egysége elengedhetetlen a megfélemlítés országosan átfedő hatékony kezeléséhez, és a “best practices” optimális kihasználásához.
Megfélemlítés Elleni Tréning Akkreditáció (META): megfélemlítés az iskolában + cyber-megfélemlítés / kibermegfélemlítés, otthon, a munkahelyen és a közéletben. Tudj meg többet...
Projektek
Projektjeink az iskolai és a cyber-megfélemlítés megelőzésére és megszüntetésére összpontosítanak. Tudj meg többet...
Partnerek - csatlakozás
Várjuk azok szervezetek jelentkezését, melyeknek a gyermekek védelme és a megfélemlítés elleni erőfeszítést prioritást jelent. Kérjük csatlakozzanak a megfélemlítés elleni programhoz, hogy egy közös erőfeszítés keretében, egységes, szakmailag validált és hatékony segítséget nyújthassunk az ország minden gyermekének. Csatlakozás ITT.
ONLINE FELMÉRÉSEK
Segítse munkánkat! Töltse ki TANÁRI és SZÜLŐI felmérésünket online. Diák felmérések a csatlakozó iskoláknak elérhetők. Részletek ITT...